NASZE SANATORIUM


Widok z lotu ptaka

SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA „Agat” – nowoczesny obiekt w centrum znanego od stuleci kurortu uzdrowiskowego Cieplice Zdrój (dzielnica uzdrowiskowa Jeleniej Góry), położonego na wysokości 350 m n.p.m. w południowej części Kotliny Jeleniogórskiej. 

To malownicze uzdrowisko z widokiem na Śnieżkę, Śnieżne Kotły i Szrenicę obdarzone zostało przez naturę unikatowymi walorami widokowymi i klimatycznymi oraz mineralnymi wodami termalnymi, wpływającymi dobroczynnie na zdrowie. Zachęcamy do kąpieli w Termach Cieplickich, oddalonych jedynie 280 m od naszego Sanatorium. Zobacz film! 

Atrakcyjność położenia podkreśla bliskość Karkonoszy ze znanymi miejscowościami turystycznymi Szklarską Porębą i Karpaczem, co stwarza możliwość aktywnego spędzania czasu w górach. Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć!

 

Zobacz: Film o Jeleniej Górze                    Jelenia Góra w Travel Channel: część 1część 2                   Subiektywnie: Jelenia Góra w jeden dzień (blog)

POLECAMY

Baza noclegowa

Nasze Sanatorium oferuje 231 miejsc w pokojach: 1-osobowych, 2-osobowych oraz apartamentach.

Zobacz więcej

Baza Zabiegowa

Wykonujemy zabiegi: hydroterapia, termoterapia (borowina, krioterapia) ...

Zobacz więcej

Wyżywienie

Nasza kuchnia oferuje zdrowe i smaczne wyżywienie całodzienne z różnorodnością diet...

Zobacz więcej

Kawiarnia

Kawiarnia znajdująca się na parterze Sanatorium zaprasza na pyszną kawę i ciasto...

Zobacz więcej

Atrakcje Regionu

Jelenia Góra i jej okolice oferują wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu.

Zobacz więcej
TERMY CIEPLICKIE
280m od naszego Sanatorium

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA "AGAT"

ul. Cervi 14
58-560 Jelenia Góra

tel.: +48 (75) 755 20 64

fax: +48 (75) 755 10 93

Rezerwacje/Marketing:                     wew. 1
Sprawy związane z turnusami NFZ: wew. 2

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zapisania się w naszym Newsletterze. Dzięki temu na bieżąco będziemy informować Państwa o nowościach i promocjach.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera, a w nim informacji handlowych od SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA "Agat". Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA "Agat" z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Cervi 14. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Polityka Prywatności

kuracja ekonomiczna1120

x

© 2018 Sanatorium Agat. All Rights Reserved.
Używamy plików cookie do ulepszania i personalizacji Twojego przeglądania. Korzystając z witryny akceptujesz pliki cookie i politykę prywatności.